Álláshirdetés - gondnok

Az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság határozott idejű gondnoki állást hirdet meg 1 fő részére. A gondnok feladata az igazgatóság ingatlanjainak karbantartása, a környezetükben a fűnyírási feladatok elvégzése, az épületek, építmények állagmegóvásáról való gondoskodás, az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság által szervezett rendezvények előkészítésében való segédkezés.

A jelöltektől a következőket várjuk el:

 - legalább középfokú végzettség,

 - B kategóriás jogosítvány,

 - megbízhatóság,

 - önállóság,

 - rugalmasság,

 - kreativitás,

- büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

 - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

 - C kategóriás jogosítvány,

 - motorfűrész kezelői végzettség

 - kisgép szerelői végzettség

 - őriszentpéteri vagy környékbeli lakóhely.

Munkavégzés helye: Őriszentpéter és környéke

Foglalkoztatás jellege: határozott idejű, a Munka Törvénykönyve hatálya alá tartozó munkaviszony, 1 hónapos próbaidővel.

Munkaszerződés időtartama: 2024. 10.31-ig

Bruttó bér: 444 000 Ft

Jelentkezési határidő: 2024. április 24.

Az álláshellyel kapcsolatosan további információt Kovács-Mesterházy Viktória osztályvezető nyújt a
+36-30/206-5932 telefonszámon és a kovacs.mesterhazy@onpi.hu e-mail címen.

E-mail-en: onpi@onpi.hu
Postai úton: Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság, 9941 Őriszentpéter, Városszer 57.

Benyújtandó iratok, igazolások:
- részletes fényképes önéletrajz,
- 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (utólag is beadható),
- végzettséget és képzettséget igazoló iratok.

Az írásbeli jelentkezések alapján kiválasztott jelöltek esetében szóbeli meghallgatásra is sor kerülhet.

9941 Őriszentpéter, Városszer 57. • +36 94 548-036 • onpi@onpi.hu